sk cz

NAJPOKROKOVEJŠIE PRODUKTY, VYTVORENÉ V ANGLICKU

Našou filozofiou je využiť znalosti, inováciu, a technológiu na vytvorenie dokonalých, bezpečných, pokrokových a špičkových produktov, aby sme vás inšpirovali a podnietili kreativitu vo vašich salónoch.

Z pôvodných permanentých vlasových farieb sa vlasová kozmetická značka Affinage rýchlo rozrástla o farby tón v tóne, trvalé, špecializované melírovacie mixy, zosvetľovacie prášky, šampóny, kondicionéry a radu stylingových produktov, ktoré sú vyvíjané v AFFINAGE. Výskumné a vývojové laboratória v Taliansku spoločnosti International Hair Cosmetics Ltd. UK , kde sa nachádza tím expertov vedený Dott. Nicolom Summerom aj naďalej objavuje novinky a prekračuje hranice v rastúcom priemysle poprednej vlasovej kozmetiky. Naša jedinečná technológia je nadšene prijatá spotrebiteľmi ako aj poprednými kaderníckymi salónmi po celom svete, čím sa stala značka AFFINAGE jedna z najrýchlejšie rastúcich vo svete. Neustály rast je podnietený dvojitým cieľom inovatívnych a vysoko kvalitných výrobkoch, podporovaných kvalifikovanými školeniami a prepracovaným systémom vzdelávania. V roku 2011 sme uviedli na trh luxusnú značku ASP, ktorá sprevádza Affinage v profesionálnej vlasovej kozmetike.

Dnes sa predávajú produkty Affinage a ASP vo viac ako 50 krajinách, centrála a školiace zariadenie sa nachádza v Anglicku, USA a Austrálii. 

Copyright © 2007 - 2018  AFFINAGE

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu